Селищний голова

Ворожбит Олександр Григорович народився 11 березня 1959 року у м.Макіївка Донецької області. Громадянин України. Одружений. Освіта  вища.

• 1976-1982 рр. – навчання у Донецькому Державному медичному інституті.
  • 1982-1983 рр. – працював лікарем-інтерном в Харцизькій центральній міській лікарні .
  • 1983-1997 рр. – працював головним лікарем Новотроїцької міської лікарні, з жовтня 1997 року по грудень 2002 року працював  головним лікарем Волноваської центральної районної лікарні.
  • З грудня 2002 року по липень 2010 року займав посаду головного лікаря Новотроїцької міської лікарні.
  • У 2004 році закінчив Національну академію Державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію магістра Державного управління.
  • З 20.06.2010 року працює на посаді селищного голови Новотроїцької селищної ради.