Не паліть суху траву! Бережіть природу!

Не паліть суху траву Часто невід’ємною частиною  дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.

10:34 14.07.2021

Головне управління ДСНС України в Донецькій області інформує. Корисні поради: що робити, якщо стався сонячний удар?

Чому трапляється сонячний удар? Сонячний удар є різновидом теплового удару. Організм втрачає здатність відновлювати тепловий баланс, в першу чергу в головному мозку. При тривалому впливі на голову сонячних променів відбувається перегрів головного мозку, порушення кровообігу, кров приливає до голови, судини мозку розширюються. У найгіршому випадку може відбутися внутрішньочерепний крововилив.

08:25 14.07.2021

Бережіть хліб від вогню!

Розпочинаються жнива – напружена для хліборобів пора. Це також й найбільш пожежонебезпечний період, нагадують рятувальники ДСНС

16:31 13.07.2021

Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Виконком Новотроїцької селищної ради доводить до відома, що 1 червня 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» №1489-IX (далі - Закон), який спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.

16:18 13.07.2021

Головне управління ДСНС України в Донецькій області інформує

Типовим атмосферним явищем для теплої пори року є гроза, під час якої особливу небезпеку становлять розряди блискавки. Рятувальники Донеччини нагадують громадянам основні правила безпеки під час грози.

14:23 12.07.2021