Виїзний прийом громадян

Шановні мешканці смт.Новотроїцьке!

15:35 11.08.2021

Наголошуємо на необхідності погашення мешканцями селища заборгованості за послуги з теплопостачання для забезпечення своєчасного початку та успішного проведення опалювального сезону 2021-2022 рр.

20 травня 2021 припинився обов'язок НАК "Нафтогаз України" поставляти підприємствам теплопостачання природний газ по режиму ПСО. Режим передбачав обов'язковість постачання природного газу підприємствам ТКЕ за фіксованою ціною, без передоплати. Скасування цього режиму передбачає, що теплопостачальні підприємства будуть купувати природний газ у НАК "Нафтогаз України" або інших постачальників за ринковими умовами.

16:28 22.07.2021

Просимо пройти анкетне опитування щодо фінансової грамотності населення в Донецькій області

З метою забезпечення фінансової обізнаності населення країни Національний банк України спільно з обласними державними адміністраціями розробляє Національну стратегію фінансової грамотності до 2025 року.

09:13 15.07.2021