Відключення електроенергії

26.08.2021 року з 9.00 год. до 16.00 год. відключення елетроенергії Волноваським РЕМ у східній частині селища (площа) у зв'язку з проведенням планових  ремонтних робіт.

08:00 26.08.2021

Поради щодо запобігання поширенню COVID-19

У зв'язку з проведенням святкових заходів, присвячених святкуванню Дню Державного Прапору України та 30-річчя Незалежності України  та  з метою запобігання поширення COVID-19 виконком Новотроїцької селищної ради пропонує: - під час масових заходів дотримуватись маскового режиму (носити захисну маску та слідкувати, щоб вона закривала і рот і ніс); - дотримуватись соціальної дистанції, відстані не менше 1 метра від інших; - не торкатися руками очей, носа і рота; - якомога частіше мити руки або обробляти їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%; - дотримуватися правил респіраторної гігієни: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає – у згин ліктя; - в разі появи респіраторних симптомів залишатися вдома і звернутися до сімейного лікаря. Будьте здорові, бережіть себе та інших осіб!

12:56 23.08.2021

23 серпня – День Прапора України!

Шановні мешканці смт. Новотроїцьке! Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації. З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів на Сході України. У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну. Сердечно вітаємо всіх вас з Днем Державного Прапора України. Бажаємо всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. Виконком селищної ради

08:00 23.08.2021