Про графік відключення електричної енергії

Дата: 18.08.2021 12:03

Шановні мешканці селища!

На Ваші багаточисленні запитання щодо графіку відключень електричної енергії повідомляємо, що до Новотроїцької селищної ради графіки відключення на надсилаються. За інформацією Волноваського РЕМ графіки відключень публікуються на офіційному сайті ДТЕК Донецькі електромережі у розділі графік планових відключень.

Інформація до відома з сайту ДТЕК Донецькі електромережі на цей тиждень по смт.Новотроїцьке:

Дата відключення,

час

18.2021 09:00

18.08.2021 16:00

смт.Новотроїцьке

Волноваський

Селище(посьолок)-повністю всі вулиці

ОКП"Донецьктеплокомуненерго",ПрАТ"ВФ Україна",ТОВ ТРК"Скіф-ТВ",Новотроїцька с/р,КП"Новотроїцьке б/у",ФОП Шпильова А.О.,ТОВ"Добрі ліки",АТ"Укрпошта",ФОП Феденко О.В.,Волноваське ВУВКГ КП"к-я Вода Донбасу",СПД Пилипенко В.В.,ФОП Пасічний В.В.,СПД ФО Щука Т.І.,ФОП Швець,ФО Юдіна Ю.Ю.,ПрАТ"Київстар",КНП"ВРЦПМСД Волноваської р/р",ТОВ "Лайфселл",КНП"Волноваської ЦРЛ",АТ КБ"ПриватБанк",УОСМС Волноваської РДА,ТОВ"Екоформація",ФО Новіков Е.В.,11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій обл.,ФОП Ольховская О.А.,ФОП Субатовський С.О.,ФОП Ларкін В.П.,ФОП Гаевой В.А.,В/ч9937,СФГ "Герус",ФО Устіменко В.В.,ПРАТ"Новотроїцьке Р/У",ГК"Автомобіліст",ГК"Восход",ФОП Суппер А.О.,ФОП Корабльова Т.В.,ФОП Батичко Н.В.,ФОП Масленніков В.Г.,ФОП Лень В.С.,ФОП ПАвлішина А.С.,ФОП Хвостов В.Й.,ФОП Яблуновська Л.І.ФОП Шиковська Ж.В.,ФОП Міщенко А.І.,ПАТ"Донецькоблгаз".

Усунення дефекту

06.08.2021 22:20