Про Регіональний Форум «Органічна Україна 2021»

Дата: 29.07.2021 08:43

Про Регіональний Форум

«Органічна Україна 2021»

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації запрошує взяти участь у Регіональному Форумі «Органічна Україна 2021. Краматорськ», який відбудеться в онлайн – форматі 17 серпня 2021 року о 10 годині.

Метою проведення Форуму є посилення діалогу на регіональному рівні,підвищення рівня обізнаності у сфері органічного виробництва та сприяння його розвитку, визначення проблем галузі та пошуку шляхів їх вирішення.

Під час заходу будуть розглядатися ефективні інструменти розвитку для окремих напрямків та обговорюватися актуальні питання органічного виробництва.

Форум проводиться для:

виробників органічної продукції, які бажають знайти інструменти для покращення своєї діяльності;

сільськогосподарських товаровиробників, які цікавляться темою органічного виробництва та бажають виробляти органічну продукцію;

фахівців місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;

всіх зацікавлених в розвитку органічного виробництва.

Посилання для реєстрації на Форумі: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIscemrqDgiH93IlBntMV1Gp77TnrneywSZ.