Наголошуємо на необхідності погашення мешканцями селища заборгованості за послуги з теплопостачання для забезпечення своєчасного початку та успішного проведення опалювального сезону 2021-2022 рр.

Дата: 22.07.2021 16:28

20 травня 2021 припинився обов'язок НАК "Нафтогаз України" поставляти підприємствам теплопостачання природний газ по режиму ПСО. Режим передбачав обов'язковість постачання природного газу підприємствам ТКЕ за фіксованою ціною, без передоплати. Скасування цього режиму передбачає, що теплопостачальні підприємства будуть купувати природний газ у НАК "Нафтогаз України" або інших постачальників за ринковими умовами.

На виконання Закону України «Про ринок природного газу» та Правил постачання природного газу підставою для постачання природного газу нашому підприємству є відсутність заборгованості.

Однак, для своєчасного початку опалювального сезону 2021/2022 рр. та надання споживачам безперебійних та якісних послуг підприємству необхідна своєчасне постачання енергоносіїв (природний газ, електроенергія тощо). Наявність боргів споживачів не дає фінансової можливості не тільки здійснити передоплату но і своєчасно сплачувати понесені витрати на виробництво теплової енергії.

Станом на 01.07.2021р. заборгованість населення смт.Новотроїцьке ОКП "Донецьктеплокомуненерго" складає 11,49 млн. грн.

• Рівень розрахунків за опалювальний сезон 20/21 рр.- 76,3 %, як наслідок, недоотримано доходів 3,18 млн.грн.

У зв‘язку з цим зобов‘язані наголосити на необхідності погашення мешканцями селища заборгованості за послуги з теплопостачання для забезпечення своєчасного початку та успішного проведення опалювального сезону 2021-2022 рр.