Привітання з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Дата: 16.07.2021 09:13

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Від імені виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради прийміть найщиріші вітання в День вашого професійного свята!

Професія металурга – одна з найважчих і почесних. Завдяки характеру, загартованому нелегкою працею,  відданості своїй справі металурги у всі часи були прикладом професіоналізму і мужності.

У цей святковий день прийміть слова вдячності за Вашу роботу та відданість  професії. Бажаю міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя,  успіхів у всіх починаннях, натхнення та нових звершень.

Висловлюю щирі слова подяки ветеранам металургійного виробництва, чий неоціненний досвід передається з покоління в покоління. Їх відданість улюбленій справі, ентузіазм, непорушні традиції знаходяться в надійних руках нинішнього покоління металургів.

Зі святом Вас!

З повагою,

заступник селищного голови з питань діяльності виконкому                         Ольга Безпала