Привітання з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 08:40

Шановні бухгалтери!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з професійним святом — Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю.

Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди закохані в досконалу магію цифр. Нехай ваша праця приносить неймовірне задоволення і матеріальні блага. Нехай розрахунки будуть правильними, а доходи перевищують витрати! Бажаю жити в гармонії та в балансі! Позитиву вам, міцного здоров’я, мудрості та розуміння з колегами!

З повагою,

заступник селищного голови з питань діяльності виконкому                      Ольга Безпала