A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новотроїцька селищна рада
Донецька область, Волноваський район

ПРОТОКОЛ громадських слухань щодо обговорення проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

Дата: 15.07.2021 15:38
Кількість переглядів: 47

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо обговорення проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

12 липня 2021 року                                                                                         смт.Новотроїцьке

Час проведення: 10.00 год.

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості _8__ осіб згідно із журналом реєстрації учасників, що є невід’ємним додатком до цього протоколу.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 1.Обрання головуючого, секретаря громадських слухань.

 2.Затвердження регламенту громадських слухань.

 3.Про обговорення проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

 4.Підбиття підсумків проведення громадських слухань з урахуванням пропозицій та зауважень громадськості.

 

1.Обрання головуючого та  секретаря громадських слухань.

Надійшли  пропозиції: обрати голову  громадських слухань Безпалу О.В.- заступника селищного голови з питань діяльності виконкому та секретаря громадських слухань -  Касатку І.Г. спеціаліста І категорії , землевпорядника  Новотроїцької селищної ради.

Інших пропозицій не надійшло.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8

«Проти» - 0;

«Утрималися» -  0.

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати:

Головою громадських слуханьБезпалу О.В. заступника селищного голови з питань діяльності виконкому .

Секретарем громадських слухань – Касатку І.Г. спеціаліста І категорії , землевпорядника  Новотроїцької селищної ради

 

2. Затвердження регламенту громадських слухань.

ВИСТУПИЛИ:

Безпала О.В., голова громадських слухань, яка запропонувала присутнім під час виступів дотримуватись порядку денного та  затвердити регламент громадських слухань:

  •  час на виступ замовника детального плану території – до 10 хв.
  • час для запитань, виступів учасників громадських слухань – до 5 хв.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» -  8 ;

«Проти» - 0;

«Утрималися» - 0.

 

УХВАЛИЛИ: 2. Затвердити регламент громадських слухань:

  • час на виступ замовника детального плану території – до 10 хв.
  • час для запитань, виступів учасників громадських слухань – до 5 хв.

 

3. Про обговорення проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

СЛУХАЛИ: Безпалу О.В., голову громадських слухань, яка доповіла, що відповідно до    ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. сьогодні проводяться громадські слухання щодо врахування громадських та приватних інтересів під час розгляду пропозицій громадськості при обговоренні проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

   Зазначила, що запитання, пропозиції та зауваження можуть подаватись під час обговорення та мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно — правових актів (тобто по суті сьогоднішнього зібрання). Запитання, пропозиції та зауваження не по суті не розглядаються.

   За час проведення громадських обговорень, з 12.06.2021 по 11.07.2021 року, пропозицій та зауважень до проєкту «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» від громадськості не надійшло.

ВИСТУПИЛИ:

Касатка І.Г., яка доповіла, що проєкт «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області», розроблений ТОВ « Рембудпроект 2010» на підставі рішення Новотроїцької селищної ради від 16.09.2020 № /І/86-1169 «Про розробку детального плану території». Замовник проекту – Новотроїцька селищна рада, фінансування здійснювалось Аракелян Т.М.

     У відповідності до діючого законодавства в газеті «Наше слово» від 11.06.2021 року розміщено повідомлення про проведення громадських слухань. На офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради розміщено повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, пояснювальна записка до проєкту та графічні матеріали.

  Матеріали проєкту детального плану території було розміщено на стенді в приміщенні Новотроїцької селищної ради.

    Генеральний план смт.Новотроїцьке розроблений в 1971 році. Виникла необхідність уточнити положення генерального плану населеного пункту щодо функціонального призначення території площею 0,0106 га по вул..Покровська, 134.

 

Детальним планом території передбачається змінити цільове призначення земельної ділянки з « для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» на землі «для комерційного використання –  1.11.3 роздрібної торгівлі та комерційних послуг».  Площа земельної ділянки складає 0,0106 га., кадастровий номер 1421556800:01:002:0323.

Згідно ст.2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» даний детальний план підлягає оцінці лише по одному критерію - містобудування.

У відповідності із «Методичними рекомендаціями із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування» затверджених наказом Міністерства екології та природних ресурсів України» № 296 від 10.08.2018 – розділ 4 «Визначення необхідності здійснення СЕО»:

  •  попередньо визначено , що об’єкт не підлягає процедурі СЕО як такий, що не відповідає одночасно двом критеріям.

 Безпала О.В. головуюча на громадських слуханнях, запропонувала присутнім ставити запитання, висловлювати пропозиції та зауваження.

 Касатка І.Г. із запитанням щодо благоустрою території.

Аракелян Т.М. доповіла, що на території облаштовано стоянку для велосипедів, встановлена урна для сміття, укладений договір на вивіз сміття, висаджено квіти, здійснюється скошування трави.

Під час громадських слухань пропозицій та зауважень до детального плану території від присутніх не надійшло.

4.Підбиття підсумків проведення громадських слухань з урахуванням пропозицій та зауважень громадськості.

СЛУХАЛИ: Безпалу О.В. голову громадських слухань, яка запропонувала :

 1.Визначити, що проєкт «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» пройшов  процедуру  громадського обговорення.

  2.Погодити  проєкт «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» та подати його на затвердження керівнику Ольгинської селищної військово – цивільної адміністрації.

 

ГОЛОСУВАЛИ :

 

«За» - 8

«Проти» - 0

 «Утрималися» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

1.Визначити, що проєкт «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» пройшов  процедуру  громадського обговорення.

  2.Погодити  проєкт «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» та подати його на затвердження керівнику Ольгинської селищної військово – цивільної адміністрації.

 

Голова громадських слухань                                                О.В.Безпала

Секретар громадських слухань                                             І.Г.Касатка

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь