Дата: 15.07.2021 15:36

ПоВІДОМЛЕННЯ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ (СЛУХАНЬ) ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

Виконавчим комітетом Новотроїцької селищної ради з 12.06.2021 року по 11.07.2021   року проводилися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області».

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради, розробникомТОВ «Рембудпроект 2010».

Підстава для розроблення проекту: рішення Новотроїцької селищної ради від № /І/86-1169 від 16.09.2020 року «Про розробку детального плану території».

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а також пояснювальна записка та графічні матеріали детального плану території було розміщено на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради у розділі «Містобудівна документація» /«Громадські обговорення»  та розміщено повідомлення в газеті «Наше слово» від 11.06.2021 року №23.

Громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» відбулися 12 липня 2021 року.

Протягом періоду проходження громадського обговорення пропозицій та зауважень громадськості до виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради  не надходило.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань прийняли таку резолюцію: Погодити  проект «Детальний план території для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, розташованої смт.Новотроїцьке вул..Покровська,134 Волноваського р-ну Донецької області» та подати його на затвердження керівнику Ольгинської селищної військово – цивільної адміністрації.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради