Просимо пройти анкетне опитування щодо фінансової грамотності населення в Донецькій області

Дата: 15.07.2021 09:13

З метою забезпечення фінансової обізнаності населення країни Національний банк України спільно з обласними державними адміністраціями розробляє Національну стратегію фінансової грамотності до 2025 року.

На виконання підпункту 1 пункту IV протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К. Тимошенка 7 червня 2021 року відбулось засідання експертної групи з обговорення проєкту Національної стратегії розвитку фінансової грамотності до 2025 року.

За результатами роботи експертної групи було визначено необхідним окреслити коло проблемних питань з фінансової грамотності в регіоні, а також визначити найбільш популярні інформаційні ресурси з цієї тематики.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо пройти анкетне опитування щодо фінансової грамотності населення в Донецькій області(https://cutt.ly/6mRvRlB), яке триватиме до 23 липня 2021 року.