Про подачу е-декларації

Дата: 14.07.2021 13:33

Інформація для депутатів 6 скликання

Шановні депутати Новотроїцької селищної ради 6 скликання!

Нагадуємо, що ваші повноваження припинилися 07.07.2021 року в день призначення керівника Ольгинської селищної ВЦА, тому Ви зобов’язані подати:

• не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата селищної ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2021 р. по день припинення повноважень депутата (07.07.2021 року);

• до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата селищної ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2021 рік).

За порушення суб’єктами декларування вимог фінансового контролю (неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларування недостовірної інформації) чинним законодавством України передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності.