Нагадуємо про дотримання правил благоустрою, карантинних заходів під час прибирання у великодні дні

Дата: 28.04.2021 08:10

Пам'ять про померлих – прояв поваги до них кожного з нас та обов’язок  рідних. Традиції доглядати за могилами рідних і близьких — одні з найсакральніших, найлюдяніших. Показником розвитку, гуманності та зрілості суспільства є ставлення громадян до пам’яті померлих.  Про це красномовно говорять наші кладовища— їхній вигляд, облаштованість, те, як ведеться догляд за могилами.

Біля кладовищ розміщені майданчики для ТПВ. Однак, це не показник для більшості громадян, які в передвеликодню пору перетворюють усі без винятку кладовища на стихійні сміттєзвалища, щорічно.  Сміттєві навали з’являються посеред  кладовища на старих могилах, людей не зупиняє навіть той факт, що вони викидають непотріб під чийсь хрест.

Дякуємо всім, хто дотримується правил благоустрою і виносить непотріб, побутові відходи у контейнери та сподіваємося, що зрештою всі відвідувачі кладовищ будуть поводити себе таким чином.

Сподіваємось, що кожен задумається чи варто нести штучні квіти до могил, що стають непридатними вкрай швидко, та знайде альтернативу – висадження живих.

Завдяки співпраці з ПРАТ "НТРУ" на кладовища завезені пісок та земля.

Просимо Вас здійснювати прибирання могил на кладовищах при сприятливих погодних умовах та дотримуватись карантинних заходів.

Виконком селищної ради