ПРО СИТУАЦІЮ З БЮДЖЕТНИМ ФІНАНСУВАННЯМ

Дата: 29.01.2021 15:31

Шановні мешканці смт.Новотроїцьке.

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку зі змінами до чинного законодавства України гостро постало питання фінансування з 01.01.2021 року об’єктів соціальної та іншої інфраструктури, які розташовані на території смт.Новотроїцьке. Склалась незадовільна ситуація щодо виконання фінансових повноважень Новотроїцької селищної ради, а саме: немає можливості проводити тендерні закупівлі, укладати договори, виплачувати працівникам селищної ради та її комунальних об’єктів аванс та заробітну плату . Вся ця ситуація призводить до негативних наслідків: стає питання щодо закриття дитячих садків (через відсутність змоги закупівель продуктів харчування та сплати комунальних послуг), оголошення простою для працівників, під загрозою життєзабезпечення селища (розчищення доріг від снігу, підсипання доріг) та взагалі будь-яка проблема, що потребує негайного вирішення та сплати за надані роботи чи послуги. Підкреслюємо, що з 01.01.2021 року Новотроїцька селищна рада самостійно питання фінансування вирішити не може. З метою вирішення питання звертались до голови Волноваської районної ради, голови Волноваської районної державної адміністрації, Народного депутата України Владлена Неклюдова. Пропонуємо ознайомитись з отриманими листами. Відповідь на запит Народного депутата очікуємо. Проблема фінансування всіх бюджетних організацій станом на 29.01.2021 року не вирішена та з кожним наступним днем набирає негативних наслідків.