Звертаємось з проханням утриматися від відвідування водойм на Водохреща

Дата: 18.01.2021 08:30

19 січня християни відзначають Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Цього дня освячують воду. Вважається, що 19 січня, вода в річках і інших водоймищах знаходить чудодійну силу і здатна навіть зцілити. Купання на Водохрещу – християнський обряд, що символізує очищення від гріхів.

У зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінетом Міністрів України на всій території України встановлено карантин та запроваджено протиепідемічні заходи.

У свою чергу, через різке зростання кількості захворювань на COVID-19, постановою уряду від 09.12.2020 року № 1236 на території України з 08 січня 2021 року до 24 січня 2021 року додатково до запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів передбачено низку ще суворіших заборон, у тому числі проведення всіх масових заходів.

Виконком Новотроїцької селищної ради звертається до мешканців селища  із застереженням дотримуватися встановлених урядом заборон та утриматися від відвідування водних об’єктів під час святкування Водохреща.

Контроль за виконанням протиепідемічних заходів покладено на органи Національної поліції та Держпродспоживслужбу.