Привітання з Новим роком та Різдвом

Дата: 31.12.2020 11:19

Шановні мешканці селища!

Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість розвитку. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020 рік був прожитий недарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Висловлюю вдячність усім жителям селища за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм.

Нехай Новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці
   Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай рік прийдешній і різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, виправдають Ваші самі добрі надії і прагнення, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут вашим сім’ям.

Щасливих і веселих свят!

З повагою, селищний голова                                Олександр Ворожбит