Пакунок малюка

Дата: 18.12.2020 13:36

Уряд відновив забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”.
Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1180 „Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, затверджено порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету.
Наразі батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали ,,пакунок малюка”, отримують грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.
Батьки, у яких діти народилися з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу отримати одноразову натуральну допомогу ,,пакунок малюка” протягом 30 днів з дати народження дитини.
У разі неотримання ,,пакунка малюка” з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.
Батьки, у яких народилася дитина в період із 24 жовтня до 30 листопада 2020 р. включно, мають право подати заяву структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 31 грудня 2020 року.
З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою ,,пакунок малюка” та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.
Також запроваджується можливість отримання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” або грошової компенсації в межах комплексної послуги ,,єМалятко”.