7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Дата: 06.12.2020 11:58

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Всі ми – єдині в досягненні спільної мети, успішній реалізації спільних інтересів та забезпеченні теперішнього і майбутнього нашої територіальної громади.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за їхню працю та бажаю Вам міцного здоров’я, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку громади!

Селищний голова                                  Олександр Ворожбит