Презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади» відбулася у Краматорську сьогодні, 1 грудня.

Дата: 01.12.2020 14:58

Головна мета проєкту– забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки служитиме на території цієї громади, але й житиме там.
У презентації проєкту взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін. Він передав керівникам ОТГ сертифікати учасників програми.
Т.в.о. заступника начальника ГУНП Микола Кащук вручив поліцейським громад візитівки та ключі від авто. У рамках проєкту службові автомобілі отримали Новотроїцька селищна рада, Черкаська, Олександрівська, Лиманська, Званівська та Соледарська об’єднані територіальні громади.
Новотроїцька селищна рада стала учасником проєкту. Заступник селищного голови з питань діяльності виконкому Ольга Безпала та поліцейський офіцер громади Сєрік Євген прийняли участь у презентації проєкту. Євген Юрійович отримав службовий автомобіль. Відтепер за допомогою автомобіля у разі потреби він зможе дістатись у найвіддаленіший куточок нашого селища.
Наразі головне завдання поліцейського офіцера громади - орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він доступний для населення, знає мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми.