Поліцейський офіцер громади розпочав свою роботу у смт.Новотроїцьке

Дата: 14.11.2020 21:28

На Донеччині меморандум про співпрацю підписали 10 об’єднаних територіальних громад. У восьми з них уже відкрилися поліцейські станції, на яких працюють поліцейські офіцери громади. Правоохоронцям створено комфортні умови для виконання функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням правопорядку на закріпленій території.

Відтак 15 поліцейських офіцерів громад вже заступили на службу у Лиманській ОТГ, Черкаській ОТГ, Миколаївській ОТГ, Олександрівській ОТГ, Званівській ОТГ, Соледарській ОТГ, Шахівській ОТГ та Новотроїцькій селищній раді.

Діючі співробітники поліції пройшли спеціальний конкурсний відбір. Після цього 2,5 місяці навчалися у державному університеті внутрішніх справ, де успішно склали іспити та отримали сертифікати.

Вже зараз кожний поліцейський офіцер громади знаходиться на своїй території та виконує поставлені перед ним завдання. Правоохоронці несуть службу у складі піших нарядів та автопатрулів щодо недопущення вирубки лісу, спалювання листя, дотримання карантинних заходів, проводять превентивну роботу з кривдниками та іншими особами, які перебувають на профілактичних обліках. У взаємодії з соціальними службами відвідують сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Також у співпраці з головами ОТГ поліцейські проводять зустрічі з громадськими активістами, де вирішують питання формування безпечного середовища.

Поліцейська станція функціонує у смт.Новотроїцьке за адресою:

- Новотроїцька селищна рада: Волноваський р-н, Новотроїцьке, вул. Київська, 48 (у будівлі Центру безпеки).

Прийом громадян здійснює офіцер громади Сєрік Євген Юрійович:

- вівторок - четвер з 16.00 год. до 18.00 год.;

- субота - з 12.00 год. до 14.00 год.

Для вирішення питань із забезпечення правопорядку можете звернутись до офіцера громади за телефоном: 0997431756.