Привітання селищного голови

Дата: 14.11.2020 21:25

Шановні працівники сільського господарства!
     Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!
     Праця сільських жителів в усі часи була, є і буде самою нелегкою, такою важливою і потрібною, від неї залежить благополуччя та добробут всього народу.
     Тільки завдяки працівникам сільського господарства, вашим вмінням і знанням, вашій мудрості, наполегливості, невтомній праці живе українське село, колоситься українська нива, розвивається сільське господарство.
     Хай втілюються в життя ваші плани на майбутнє, примножуються ваші достатки, здійснюються задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним. Нехай обходять вас природні стихії, а родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при міцному здоров’ї!
     Зі святом всіх, хто працює на землі.

З повагою,
селищний голова                                                              О.Ворожбит