Навчіть дітей правилам безпеки життєдіяльності!

Дата: 08.11.2020 12:24

Багато дітей з захопленням спостерігають як відбувається горіння та помилково вважають, що ігри з вогнем – не створюють небезпеки. Однак такі забавки часто закінчуються трагічно. Навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності потрібно починати якомога раніше. Тому, щоб уникнути лиха, дотримуйтесь цих простих правил:

?? Не залишайте дітей без нагляду в будинку. З ними завжди повинні бути дорослі.

?? Сховайте сірники, запальнички та інші потенційно небезпечні предмети у недоступні для дітей місця.

?? Поясніть дітям наслідки ігор із сірниками і запальничками. Дитина повинна знати, що ці предмети створені не для розваг.

?? Навчіть дитину порядку дій у випадку виникнення пожежі. Вона має знати, як швидко вибратися з дому, вберегтися від їдкого диму, викликати пожежну службу.

?? Вивчіть з дитиною номери телефонів екстрених служб, крім того, напишіть великими літерами ці номери та розмістіть на видному місці.

Пам’ятайте, безпека ваших дітей залежить, в першу чергу, від вас! Не нехтуйте спілкуванням з дитиною на теми правил безпеки життєдіяльності та будьте справжнім прикладом для вашої дитини. Дотримуйтесь важливих правил разом!