Кращі практики місцевого самоврядування 2020

Дата: 18.10.2020 12:18

.
16 жовтня 2020 року Міністерство розвитку громад та територій України оголосило переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році, який Мінрегіон вже сьомий рік поспіль проводить у партнерстві з Програмою Рада Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Церемонія нагородження переможців розпочалась з привітань заступника Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслава Негоди.
Новотроїцька селищна рада вперше приймала участь у конкурсі, однак була відзначена у номінації «селищні ради» дипломом ІІ ступеня за впровадження проєкту «Створення нового освітнього простору у дошкільному дитячому закладі для ефективного впровадження Нової української школи».
Проєкт «Створення нового освітнього простору у дошкільному дитячому закладі для ефективного впровадження Нової української школи» - це спільна праця селищної ради та КДНЗ № 20 "Сонечко".
Заступник селищного голови з питань діяльності виконкому Ольга Безпала мала честь представляти Новотроїцьку селищну раду у Міністерстві розвитку громад та територій України та отримати нагороду!
Головне те, що з впровадженням практики діти у дошкільному закладі отримують якісну освіту. Впровадження практики сприяє підвищенню: професійного рівня педагогів, зацікавленості дітей до навчання, співпраці батьків і КДНЗ. Це великий простір для прояву творчості педагогів, який спонукає шукати нові, нетрадиційні форми і методи взаємодії з дітьми та батьками.
Використання мультимедіа у дошкільному закладі є збагачувальним і перетворювальним фактором, що виступає одним із шляхів оновлення змісту освіти відповідно до сучасних вимог.