Епідемічне зонування станом на 02.11.2020 року

Дата: 01.11.2020 11:59

Як повідомляє губернатор Донецької області Павло Кириленко: "Без змін залишається епідемічне зонування у Донецькій області на наступний тиждень.
Таке рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Слов'янський район віднесено до «червоної зони». Тут діють наступні обмеження:
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом);
- провадження банківської та страхової діяльності, а також - медичної практики,
- ветеринарної практики,
- діяльності автозаправних комплексів,
- діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів,
- технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій,
- діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.
Міста Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мирноград, Маріуполь, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов'янськ, Соледар та Торецьк, Бахмутський, Великоновосілківський, Волноваський, Добропільський, Костянтинівський, Мангушський, Мар'їнський, Нікольський, Олександрівський, Покровський та Ясинуватський райони залишаються у «помаранчевій» зоні.
Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 02 листопада (понеділок)."