Формування бюджету на 2021 рік.

Дата: 20.10.2020 11:53

Новотроїцька селищна рада запрошує долучитися усіх бажаючих до обговорення та збору пропозицій від громадян щодо формування бюджету на 2021 рік.
Подача пропозицій можлива у письмовій або електронній формі на електронну пошту селищної ради pochta@radanov.gov.ua. Свої пропозиції можете також залишити у будинках культури (у скриньках).
Для зручності - можете писати свої пропозиції у коментарях до цієї публікації.
Враховуючи практику збору пропозицій у минулому році, у нашому селищі саме завдяки вашим рекомендаціям у 2021 облаштований тротуар по вул.Кошового, а також фонтан у парковій зоні, встановлені нові лавочки та ін. Нажаль, у цьому році не встигли реалізувати проєкт з будівництва ролердрому, а також є розроблена проєктно-кошторисна документація щодо створення молодіжного центру у нашому селищі.
Долучайтесь до обговорення. Чекаємо на ваші пропозиції! Зробимо разом наше селище кращим!