Привітання селищного голови

Дата: 24.10.2020 11:52

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати                                                                                     День автомобіліста і дорожника.

Вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом -                                                                 Днем автомобіліста і дорожника.

Транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.    Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями та характером.  Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємодопомога, честь й гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою,

селищний голова                                       Олександр Ворожбит