Привітання селищного голови

Дата: 13.10.2020 21:43

Шановні мешканці смт.Новотроїцьке!

Щиро вітаю Вас  з нагоди святкування Дня селища Новотроїцьке.

День народження рідного селища – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багате наше селище, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного мешканця селища і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої родини.

Разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб смт.Новотроїцьке розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал.

У цей святковий день бажаю всім мешканцям селища процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

З повагою, селищний голова                                 Олександр Ворожбит