Про святкування Дня селища та Дня захисника України

Дата: 12.10.2020 10:07

Шановні односельці!

Ситуація з захворюваннями на COVID-19 погіршується. За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 станом на 09.10.2020 року з початку карантину зареєстровано 8 випадків захворюваності по смт.Новотроїцьке, з них - 5 випадків за жовтень 2020 року.

Питання святкування Дня селища та Дня захисника України обговорювалось на робочій нараді з керівниками будинків культури 06.10.2020 року та на засіданні виконавчого комітету 08.10.2020 року. Прийняте рішення провести святкові заходи онлайн.

Просимо Вас з усією відповідальністю ставитись до ситуації. Не можна не дооцінювати хворобу. Єдиний надійний спосіб протистояти їй - дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Бережіть себе та своїх близьких!