Привітання з Днем юриста

Дата: 08.10.2020 16:33

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди свята Дня юриста, яке об'єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у захисті наших громадян та поширенні правових знань.

Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з Вас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Саме від нашої з Вами щоденної діяльності значною мірою залежить майбутнє України як правової держави, успішне запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства.

Бажаю Вам мудрості, виваженості, мужності та витримки. Нехай професійні та життєві успіхи супроводжують Вас у всіх справах, а зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

Селищний голова                                                        Олександр Ворожбит