Інвентаризація квартирної черги

Дата: 01.10.2020 08:11

ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Новотроїцької селищної ради, починаючи з 1 жовтня 2020 року, здійснює інвентаризацію квартирної черги громадян,  яка завершиться              31 грудня 2020 року.
Враховуючи необхідність у проведенні органами місцевого самоврядування перевірки наявності підстав перебування на квартирному обліку, наголошуємо, що громадянам необхідно прибути в робочу групу з проведення інвентаризації квартирної черги (каб. заступника селищного голови з питань діяльності виконкому).

Графік роботи робочої групи–понеділок, середа, п’ятниця  з 10.00 до 15.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 12.45 год.).
У разі неможливості прибути особисто, просимо надіслати рекомендованим листом необхідні документи за адресою: пров. Патріотичний, 6, виконавчий комітет селищної ради. Телефон для довідок: 0507343807.
Перелік документів,  які необхідно мати з собою (або надіслати рекомендованим листом) для підтвердження підстав перебування на квартирному обліку:

- довідка про склад сім'ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;

- копія свідоцтва про право власності на нерухоме майно  та технічного паспорту. Для громадян, які винаймають житло в будинку державного або громадського житлового фонду – копія договору піднайму, в будинку житлово-будівельного кооперативу або будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності – копія договору найму;
- ксерокопії свідоцтв про одруження (у разі потреби рішення суду про розлучення);
- ксерокопії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

- ксерокопії паспортів усіх дорослих членів сім’ї, що перебувають на обліку в складі сім ’ї заявника – стор. 1,2  і всі сторінки реєстрації;

- ксерокопія ідентифікаційного коду на кожного члена сім’ї, у тому числі й неповнолітніх дітей.

- копії документів, які надають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
- інформація з
Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у Волноваському районі про наявність власності у заявника та членів його сім ”ї  (із зазначенням загальної та житлової площі);
- довідка з місця праці (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї; у разі наявності копія пенсійного посвідчення;
- у випадку змін в складі сім’ї обов’язково має бути написана заява на ім’я селищного  голови про внесення відповідних змін.

Наголошуємо,  що стосовно тих громадян, які не поновлять у визначений термін, тобто, до 31.12.2020 р.,  документи для підтвердження підстав перебування на квартирному обліку, буде ставитися питання про зняття з квартирного обліку.

Житлово-побутова комісія