30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2020 21:38

ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня!

Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.
Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.
Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності за ваше служіння бібліотечній галузі селища, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.
Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

Селищний голова                                                   Олександр Ворожбит