Необхідно неухильно дотримуватись протикарантинних заходів під час святкових заходів!!!

Дата: 23.08.2020 11:32

Шановні мешканці селища та гості!

Сьогодні, 23.08.2020 року, проводитимуться святкові заходи, присвячені святкуванню Дню Прапора України та Дню Незалежності України.

Місце проведення – паркова зона (біля фонтану) смт.Новотроїцьке.

Час проведення – з 16.00 год. до 22.00 год.

Звертаємо Вашу увагу на тимчасові правила, яких просимо неухильно дотримуватися при проведенні святкових заходів!

Відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2» (із змінами та доповненнями) просимо дотримуватись наступних правил:

-  при вході у паркову зону одягніть захисну маску (в т.ч. саморобну)  так, щоб були покриті ніс та рот, та не знімайте її під час перебування в громадському місці;

-  дотримуйтесь дистанції між відвідувачами 1,5 м;

-  використовуйте антисептик для рук (обладнане місце на вході до паркової зони біля сходів);

-  ознайомтесь з розміщеними інформаційними матеріалами щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Для дотримання громадського порядку запрошені співробітники Національної поліції, які будуть слідкувати за дотриманням правопорядку.

Для надання першої медичної допомоги працюватиме волонтер організації «Червоний хрест» (обладнане місце на вході до паркової зони біля сходів).

Пам’ятайте, що необхідно неухильно дотримуватись протикарантинних заходів під час святкових заходів!!!

Бережіть себе та своїх оточуючих!