Привітання селищного голови

Дата: 15.07.2020 22:50

Шановні бухгалтери !

16 липня по всій країні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Ваша професія дуже важлива. Адже, робота великих та малих трудових колективів, здобутки бізнесу обліковуються саме бухгалтерським персоналом. Професія бухгалтера поєднує в собі і точність обліковця, і грамотність юриста, і виваженість економіста, і просто людяність до колективу.

Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер, саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки селища, регіону та держави загалом.

У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, професійних успіхів та кар’єрного росту!

Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Селищний голова                                                       Олександр Ворожбит