ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт.Новотроїцьке

Дата: 03.07.2020 10:43

про конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку

в смт.Новотроїцьке

Виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради (пров.Патріотичний, 6, смт.Новотроїцьке Волноваського району Донецької області) оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території смт.Новотроїцьке.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради,

85733, Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, пров.Патріотичний, 6

Прізвище, посада та номер телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу

Безпала Ольга Вікторівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконкому, голова конкурсної комісії, тел. 0507343807,

e-mai: Pochta@radanov.gov.ua

Перелік будинків, перелік документів, які подаються учасниками конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій та детальна інформація про конкурс вказані в конкурсних документаціях № 1 та № 2.

Отримати конкурсну документацію в електроному або паперовому вигляді можна в Новотроїцькій селищній ради, за адресою: смт.Новотроїцьке, пров.Патріотичний, 6.

Пропозиції учасників конкурсу приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт.Новотроїцьке, пров. Патріотичний, 6.