Інформація до відома громадян

Дата: 02.07.2020 13:28

«Пакунок малюка» за 2018-2019 рік буде видано у формі компенсації

Управління соціального захисту населення повідомляє, що жінки, які народили малюків у період з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі та не отримали «пакунок малюка» після пологів, зможуть отримати грошову компенсацію.
Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.06.2020 № 579/5-20 затверджено Порядок використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об’єднаних територіальних громад на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини.
Право на отримання соціальної матеріальної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, які є батьками, патронатними вихователями, або опікуном дитини, народженої у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі та не отримали натуральну допомогу «пакунок малюка» на таку дитину.
Для отримання соціальної матеріальної допомоги слід звернутися до територіального органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання із заявою (у довільній формі із зазначенням поточного рахунку в установі банку та номеру мобільного телефону). До заяви додаються такі документи:
1. Копія свідоцтва про народження дитини;
2. Копія документу, що посвідчує особу громадянина України;
3. Копія посвідки на постійне проживання (у разі наявності);
4. Копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
5. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами)
6. Копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);
7. Копія рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя).
Заява та документи до заяви подаються в термін до 09 грудня 2020 року.
Соціальна допомога не виплачується у разі:
- відмови від новонародженої дитини у пологовому будинку усіх форм власності;
- відбування матір’ю покарання у місцях позбавлення волі з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року та подальшого перебування дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;
- смерті дитини;
- отримання при народженні дитини одноразової натурально допомоги «пакунок малюка».

Волноваської райдержадміністрації