Привітання медичним працівникам

Дата: 19.06.2020 14:25

Дорогі медичні працівники!

Від імені територіальної громади Новотроїцької селищної ради щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

У сучасному світі здоров'я людей є вищою цінністю, найважливішим суспільним надбанням, тому ваше професійне свято - данина поваги і глибокої вдячності людям, що стоять на сторожі здоров'я.

Медицина - це не багаторівнева сфера обслуговування, це служіння людям! Це покликання, яке вимагає від людини особливих якостей. У цій професії немає випадкових людей. Від медичних менеджерів, водіїв швидкої допомоги, санітарочок, лаборантів, фельдшерів, медсестер, лікарів усіх професій, фармацевтів до професорів, кандидатів і докторів наук, незалежно від рівня надання допомоги, внесок кожного, хто пов'язав долю з охороною здоров'я – безцінний!

Нехай ніколи Ваша благородна професія не приносить розчарування і болю. Від щирого серця бажаю Вам успіхів в удосконаленні професійної майстерності, удачі в досягненні високих і гуманних цілей, оптимізму, творчої наснаги і віри в майбутнє! Нехай Ваш високий професіоналізм, чуйне серце і золоті руки завжди будуть винагороджено вдячністю і любов'ю пацієнтів, повагою і гідною увагою з боку держави, а медичні реформи ніколи не викликають бажання відмовитися від справи честі і життя!

З повагою,

селищний голова Новотроїцької селищної ради                                      Олександр Ворожбит