Продаж алкогольних напоїв особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби – порушення норм законодавства України

Дата: 16.06.2020 16:44

Виконавчий комітет Новотроїцької селищної  ради звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, недопущення падіння авторитету українських військовослужбовців, а також задля профілактики можливих правопорушень та підтримання належного стану здоров’я військових,  відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями припинити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).