Про проведення державної інвентарізації земель

Дата: 05.06.2020 13:51

ІНФОРМУЄМО

На виконання наказу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області від 24.02.2020 року № 482-СГ « Про проведення державної інвентарізації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентарізації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастром у Донецькій області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру» Донецька регіональна філія ДП « Центр Державного земельного кадастру» оголошує проведення робіт з державної інвентарізації земель у Донецькій області.
Просимо всіх суміжних користувачів бути готовими для узгодження меж земельних ділянок у визначений час. Інформація про дату , час та місце узгодження буде додатково повідомлена у засобах масової інформації та органами місцевого самоврядування.