Про незадовільне надання медичних послуг на території смт.Новотроїцьке

Дата: 05.06.2020 13:46

Вчора, 03.06.2020 року, у приміщенні Новотроїцької селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету за участі голів депутатських комісій, ініціативної групи мешканців селища. Завчасно на засідання були запрошені голова Волноваської райдержадміністрації Капітоненко О. та голова Волноваської райради Лубінець В., але вони не з'явились. Одним з питань порядку денного було: незадовільне надання медичної допомоги у смт.Новотроїцьке. Заслухали представників ініціативної групи, ознайомились з текстом звернення до адресатів (копія листа додається). Враховуючи багаточисленні коментарі мешканців селища під публікацією селищної ради про незадовільне надання медичних послуг, надану відповідь керівника Департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА вирішено направити листа голові Донецької ОДА Кириленко Павлу щодо повторного розгляду, об'єктивно та по суті, нашого листа. Також направлені листи голові Волноваської райдержадміністрації Капітоненко О. та голові Волноваської райради Лубінцю В. щодо надання публічної інформації про кількість укладених декларацій мешканцями селища з сімейними лікарями й педіатром у смт.Новотроїцьке, надання звіту про отримані кошти відповідно до укладених декларацій. Чекаємо відповідей. Додатково повідомляємо, що сьогодні, голова Волноваської райдержадміністрації Капітоненко О. відвідав Новотроїцьку лікарську амбулаторію як пацієнт. Висновки дізнаємось пізніше. Також О.Капітоненко разом із селищним головою О.Ворожбит відвідали ЗОШ 2, МБК імені Лесі Українки, музей селища. Селищний голова вказав на аварійний стан мосту траси Н-20, а також обласної дороги, яка пролягає по вул.Побєди, вул.Покровській.