Про благоустрій селища

Дата: 05.06.2020 13:46

Відома істина, що чисто там, де не тільки прибирають, але й не смітять. Виконком селищної ради просить кожного мешканця, попри щоденні клопоти, прискіпливіше поглянути на свої території, де, можливо, не скошена трава, піднялася поросль дерев та кущів, невпорядковані квітники та навести лад, відповідно до правил благоустрою.

За установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності закріплені прилеглі території. Прилегла територія повинна утримуватись, згідно правил благоустрою. А саме, тут необхідно виконувати комплекс заходів з благоустрою: прибирання сміття, чистка тротуарного покриття від трави, бруду; догляд за клумбами та газонами, утримування кущів та дерев у належному стані, своєчасний покіс трави, ліквідація карантинних бур’янів тощо.

Від того, наскільки впорядкована територія поруч із кожною домівкою і місцем роботи кожного новотройчанина, залежить загальний порядок та естетика в селищі, середовище, в якому живемо, працюємо і ростимо дітей та онуків.