Привітання випускникам

Дата: 25.05.2020 12:56

Дорогі випускники!

Рішенням сесії селищної ради «Про  затвердження  Програми соціально-економічного розвитку смт. Новотроїцьке на 2020 рік» від 18.12.2019  №VІ/83 -1297 передбачене забезпечення  фінансування з бюджету селищної ради одноразового матеріального заохочення випускників Новотроїцьких  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та № 4, які  закінчать 2019/2020 навчальний рік у сумі – 2000,00 грн. Кожен випускник отримає кошти на власний рахунок і зможе використати кошти самостійно.

Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!

Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

З повагою,
селищний голова                                                             Олександр Ворожбит