Результативна частина протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку № 69 вул. Київська в смт.Новотроїцьке

Дата: 22.05.2020 11:49

І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Загальна кількість співвласників багатоквартирного будинку: 33 (тридцять три) осіб;

Загальна площа всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку: 1070,8 м2 ;

У зборах взяли участь особисто та/або через представників співвласники в кількості 24 (двадцять чотири) осіб, яким належать квартири та/або нежитлові приміщення багатоквартирного будинку загальною площею 842,46 м2;

У письмовому опитуванні взяли участь особисто та/або через представників співвласники в кількості  ___-___осіб, яким належать квартири та/або нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку загальною площею ____-____м2.

ІІ. ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.Відкликання управителя КП «Новотроїцьке будинкоуправління» та розторгнення з ним договору №1 від 01.11.2016 року про надання послуг з управління будинком вул.Київська, 69 та делегувати селищні раді провести конкурс на управителя будинку.

Пропозиція, яка ставиться на голосування щодо порядку денного: Відкликання управителя КП «Новотроїцьке будинкоуправління» та розторгнення з ним договору №1 від 01.11.2016 року про надання послуг з управління будинком вул.Київська, 69  та делегувати селищні раді провести конкурс на управителя будинку.

ІІІ. ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ:

«ЗА» -24 (двадцять чотири) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить 842,46 м2;

«ПРОТИ» - 0 (нуль) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить ___-___ м2;

«УТРИМАВСЯ» - 0 (нуль) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить ____-____м2.

Рішення прийнято.