Результативна частина протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку № 30 по вул.Громової в смт.Новотроїцьке

Дата: 22.05.2020 11:45

І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Загальна кількість співвласників багатоквартирного будинку: 27 (двадцять сім) осіб;

Загальна площа всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку: 666,8 м2;

У зборах взяли участь особисто та/або через представників співвласники в кількості 18 (вісімнадцять) осіб, яким належать квартири та/або нежитлові приміщення багатоквартирного будинку загальною площею 586,65 м2;

У письмовому опитуванні взяли участь особисто та/або через представників співвласники в кількості  ___-___осіб, яким належать квартири та/або нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку загальною площею ____-____м2.

ІІ. ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.Відкликання управителя КП «Новотроїцьке будинкоуправління» та розторгнення з ним договору №1 від 01.11.2016 року про надання послуг з управління будинком вул.Громової, 30  та делегувати селищні раді провести конкурс на управителя будинку.

Пропозиція, яка ставиться на голосування щодо порядку денного: Відкликання управителя КП «Новотроїцьке будинкоуправління» та розторгнення з ним договору №1 від 01.11.2016 року про надання послуг з управління будинком вул.Громової, 30  та делегувати селищні раді провести конкурс на управителя будинку.

ІІІ. ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ:

«ЗА» - 18 (вісімнадцять) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить 586,65 м2;

«ПРОТИ» - 0 (нуль) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить ___-___ м2;

«УТРИМАВСЯ» - 0 (нуль) співвласників, загальна площа квартир та/або нежитлових приміщень яких становить ____-____м2.

Рішення прийнято.