День Перемоги!

Дата: 09.05.2020 08:15

Дорогі ветерани війни! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменною датою – 75-ю річницею Великої Перемоги.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Дорогі ветерани, односельці! Бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою,селищний голова Олександр Ворожбит