Дата: 09.05.2020 20:00

Питання безпеки перебування дітей у приміщеннях дошкільних навчальних закладів є пріоритетним завданням селищної ради. Поки наші дошкільнята перебувають на карантині дбаємо про безпеку будівель дитячих закладів . У КДНЗ ,,Сонечко" та КДНЗ ,,Чебурашка" вже встановлена система пожежної сигналізації. Будівлі закладів оснащені протипожежними датчиками, які здатні передавати інформацію на пульт автоматичної сигналізації, що дасть змогу у разі потреби попередити людей про евакуацію і викликати рятувальників. Безпека дітей - понад усе.