Обмеження масових заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, 75-та річниця з Дня перемоги

Дата: 07.05.2020 09:32

Шановні односельці!
Наприкінці тижня та на вихідні припадають свята – День пам’яті та примирення, 75-та річниця з Дня перемоги. Це дуже важливі пам’ятні дні для кожного з нас, і ми впевнені, що 9 травня відзначають у кожній родині. Віддати повагу нашим дідам та прадідам – це наш обов’язок. Але цього року в нашій країні нестандартна ситуація для масових свят – триває карантин. І як би ми не хотіли вийти на мітинг, зустрітися з родичами, покласти квіти до меморіалів – ми не можемо влаштовувати масові заходи через карантинні обмеження відповідно до Постанови КМУ № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).
Просимо Вас з порозумінням поставитись до ситуації, яка виникла. Бажаючі вшанувати пам'ять загиблих мають вільний доступ до пам'ятника-пантеону Слави загиблим воїнам з дотриманням карантинних заходів.

Виконком селищної ради