УВАГА!!! Якщо ви приїхали з-за кордону - самоізолюйтеся!

Дата: 23.03.2020 18:54

Увага!!!

?Якщо ви приїхали з-за кордону - самоізолюйтеся. Навіть якщо в тому регіоні звідки ви приїхали немає єпідемії. Ви могли заразитися в дорозі в літаку чи автобусі. Почекайте 14 днів, не виходьте на вулицю, попросіть заздалегіть ваших рідних виділити вам окрему кімнату. Приймайте ті ж міри безпеки як і при зараженні. Ваші рідні чекали на вас кілька місяців чи навіть років. Не наражайте їх на небезпеку.

?Якщо ви зараз у великому місті. Коли ваш роботодавець вирішить закритися на карантин - не їдьте до батьків в своє рідне містечко. Громадський транспорт край небезпечне місце, навіть якщо ви здорові, то можете заразитися по дорозі. Буде вкрай неприємно стати нульовим пацієнтом у своєму місті. Бо це може коштувати життя когось із ваших знайомих чи їх батькам.

?Якщо ви батьки. Карантин - це не канікули. Ваші діти мають бути вдома, а не тинятися аравами вулицями та парками. Діти хворіють рідко і в легкій формі, але від цього ні разу не стають гіршими переносчиками. Вони можуть і мають опановувати шкільну програму вдома.

?Ким би ви не були і де б не жили - обмежте до мінімуму своє коло спілкування. Обмежтеся роботою і домом. Не ходіть і не примайте гостей. Мийте ретельно руки, уникайте скупчень, тримайтеся в чергах на відстані бодай метр один від одного.

Пам'ятайте про сумний досвід Італії. Запас міцності в системи здоров'я України набагато менший, чим в Італії. Вам відомо про брак елементарних засобів в наших лікарнях. Не легковажте. Нічого не станеться, якщо після роботи не підете на зустріч з друзями, скасуєте на час епідемії спортзал, не прогуляєтеся на вихідних чи обіймете свого родича, що повернувся з-за кордону через два тижні.
Не займайтеся самолікуванням, не спішіть збивати температуру, звертайтеся до свого сімейного лікаря чи до швидкої допомоги в разі симптомів. Не скуповуйте в аптеках бодай що. Ліків від коронавірусу НЕ ІСНУЄ. Не ставте над собою експерименти.
Здоров'я нам всім, людяності і терпіння. ?