Про запобігання поширенню  на території стм. Новотроїцьке гострої респіраторної хвороби коронавірусу  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 20.03.2020 13:52

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 18.03.2020                             смт Новотроїцьке                  № 27-од

Про запобігання поширенню  на території

стм. Новотроїцьке гострої респіраторної

хвороби коронавірусу  COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

З метою запобігання поширенню на території м. Волноваха гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розпорядження голови Волноваської райдержадміністрації від 17.03.2020 року № 142 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Волноваського району та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої  корона вірусом COVID-19», та, керуючись п.20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання всіх форм власності:

1.1 Забезпечити невідкладне виконання   постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» (із змінами);

1.2 Здійснювати дезінфекційні заходи у місцях масового скупчення людей (дезінфекція поверхонь та предметів, провітрювання, вологе прибирання).

1.3 Забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, дезінфекуючими засобами.

2. Починаючи з 18.03.2020 до окремого розпорядження та скасування обмежувальних заходів:

2.1 заборонити проведення ярмарок, виїзної, вуличної торгівлі, роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування, інших закладів розважальної діяльності, салонів краси, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умов забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2.2 обмежити чисельність не більше 10 осіб в одному транспортному засобі перевезення працівників відповідних підприємств, установ, організацій. Після кожного здійсненого перевезення забезпечити вжиття заходів щодо проведення санітарної обробки транспортних засобів.

2.3 закладам торгівлі, поштового зв’язку, аптекам обмежити одночасне перебування в торгівельних залах площею:

-до 30 м2 – не більше 3 відвідувачів;

-від 30 до 50 м2 – не більше 5 відвідувачів;

-від 50 до 100 м– не більше 8 відвідувачів;

-більше 100 м– не більше 10 відвідувачів.

2.4 Медичним закладам охорони здоров’я, розташованим на території селищної ради щоденно повідомляти про кількість нових хворих.

3. Обмежити до закінчення карантину проведення особистих прийомів громадян селищним головою, секретарем селищної ради, заступником селищного голови з питань діяльності виконкому, спеціалістами селищної ради та підвідомчих комунальних установ, підприємств й організацій.

4. Секретарю селищної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті селищної ради.

5. Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова          оригінал підписаний                                  О. Ворожбит

Виконавець:

Завізовано: