Пропуск через КПВВ в Донецькій області обмежено до 03 квітня 2020 року

Дата: 15.03.2020 20:05

З 16 березня за наказом Командувача об’єднаних сил на контрольних пунктах в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих частин Донецької та Луганської областей до 03 квітня 2020 року вводяться обмеження щодо перетину КПВВ в обох напрямках.
Вийняток щодо повернення на підконтрольну українському Уряду територію робиться тільки для громадян, які мають постійну реєстрацію на підконтрольній Україні території.
Пропуск на тимчасово окуповану територію – тільки для громадян, які там проживають.
Звертаємо увагу, що наразі Донецька ОДА докладає максимум зусиль для вирішення питання щодо відтермінування верифікації в органах соціального захисту для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях.
Просимо звернути увагу, що такі заходи – робота на випередження, спрямована на недопущення поширення гострих респіраторних захворювань спричинених Covid-19.